پنجشنبه 2  مرداد  1393

2014 July 24

کد خبر: 1287   زمان مخابره: 26/1/1391   7:35

مدیرعامل شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت گفت: عملیات جابجایی 25 دکل حفاری توسط ناوگان عملیات ترابری سنگین این شرکت در سال 1390 انجام شد.

مهندس مراد کمالی افزود: یکی از وظایف حساس و مهم این شرکت که نقش مستقیم در تولید و تثبیت استخراج نفت دارد جابجایی و استقرار دکل‌های حفاری در نقاط مورد نظر اداره کل حفاری (Location) جهت حفر چاه است.

 

وی اظهار کرد: جابجایی دکل های حفاری با بکارگیری چندین دستگاه کشنده در قالب محموله های ترافیکی در سطح مناطق نفت خیز جنوب انجام می شود و از اهمیت بسزایی برخوردار است.

 

مهندس کمالی ادامه داد: این جابجایی به دست کارکنان عملیات شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت در بخش های عملیات و تعمیرات ترابری سنگین و ترافیک و خدمات جاده‌ای انجام می شود که تلاش آنها با در نظر گرفتن جاده های قدیمی، صعب‌العبور، کوهستانی و کم عرض موجود قابل تقدیر است.

 

مدیرعامل شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت ضمن ارائه توضیحات فوق افزود:  این شرکت با در اختیار داشتن افزون بر 2 هزار و 900 دستگاه انواع خودروهای سبک، سنگین، اتوبوس و مینی بوس و ماشین آلات سیار و ساختمانی و دستگاه های منحصر به فرد عملیات ویژه خطوط لوله یکی از شرکت های مؤثر در تثبیت تولید حدود 3 میلیون بشکه در روز توسط شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است.

 

مهندس کمالی گفت: از میان فعالیت های گسترده، عملیات ‌های مهندسی هات ‌تپ، استاپل و حمل محمولات ترافیکی نظیر جابجایی دکل‌های حفاری، لوله‌های مغزی و جداری و سوخت رسانی به این دکل‌ ها تنها گوشه‌ای از وظایف حساس این شرکت مهندسی است.

 

شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت یکی از شرکت های تابع شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب است که دارای 6 مدیریت عملیات، تعمیرات و پشتیبانی، امور فنی و مهندسی، بازرگانی، مالی و منابع انسانی می‌باشد.

انتهای خبر / پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب/ تعداد بازدید خبر : 631

اخبار مرتبط
ارسال نظرات

نام و نام خانوادگي :  

پست الکترونيک:    
 

   

نظرات